Vioara clasica din lemn 3/4 si arcus 1/8 suplimentar, DEPOX®, toc inclus, negru Vioara clasica din lemn 3/4 si arcus 1/8 suplimentar, DEPOX®, toc inclus, negru
Achizitie sigura
Ai o intrebare? Scrie-ne: suport@infinity.ro
Achizitie sigura
Ai o intrebare? Scrie-ne: suport@infinity.ro
Această vioară clasică 3/4 este un instrument muzical destinat pentru iubitorii de muzică clasică și nu numai. Reprezintă un cadou ideal oferit copilului dumneavoastră sau celor dragi cu ocazia aniversărilor, sărbătorilor sau altor evenimente speciale.
Este extrem de ușor de utilizat și întreținut, fiind concepută pentru o folosință îndelungată, în special de către începători.
Pachetul Vioară clasică pentru începători 3/4 conține:
Vioară clasică, mărime 3/4, lungime aproximativă: 55 cm
Cutie rigidă pentru transport și protecție, rezistentă la lovituri, cu compartiment pentru arcuș, spațiu pentru accesorii, buzunar pentru partituri, mâner cauciucat și chingă textilă
1 arcuș inclus standard
1 arcuș suplimentar de mărime 1/8, ideal pentru exerciții ușoare sau alternativă de rezervă
1 cutiuță cu sacâz
În funcție de stoc, reglajul fin poate fi disponibil doar la coarda subțire (1 pin de reglaj sau mai multe)
Recomandare profesori:
5–8 ani – mărime 1/4
8–10 ani – mărime 1/2
10–14 ani – mărime 3/4
Peste 14 ani – mărime 4/4
Acest set este ideal pentru începători și asigură tot ce este necesar pentru o experiență de învățare completă și eficientă.
Imaginile produselor sunt afisate cu titlu de prezentare si pot contine accesorii neincluse in pachetul standard. Facem tot posibilul sa ne asiguram ca informatiile pe care ti le oferim sunt corecte si complete, insa te rugam sa consulti intotdeauna ambalajul produsului. Citeste cu atentie instructiunile de utilizare, avertismentele furnizate de producator si sa urmati ghidul de siguranta luand in considerare eventualele contraindicatii. Informatiile prezentate pe site nu inlocuiesc informatiile de pe etichetele produselor. Toate promotiile prezente in site sunt valabile în limita stocului.
Raporteaza o problema cu documentatia
Specificatii