Rovision
SKU: DAEMI_RVN-A0113105
Primesti 4808 puncte la achizitia acestui produs.
Vandut si livrat de:Loading...
Loading...
Achizitie sigura
Plata in rateprodus disponibil cu plata in rate fara dobanda
Garantie si returconditii de garantie si retur
Ai o intrebare? Scrie-ne: suport@infinity.ro
Brand TED Electric
Cod Produs TED001672
Ambalare Cutie carton
UM Buc.
Forma unda Sinusoidala pura
Tensiune intrare 140-290 V AC
Tensiune iesire 230 V
Frecventa intrare 45-65 Hz
Frecventa iesire 50 Hz
Dimensiuni ( L x W x H) 219 x 455 x 297 mm
Greutate 20 kg
Temperatura de functionare 0A°C - 40A°C
Umiditate de functionare 0-90% fara condens
Nivel zgomot < 56 dB
Conectori iesire 2x Schuko
Putere (W) 2100 W
Putere (VA) 3000 VA
Timp de transfer < 4ms
Tip Acumulator Extern 2x 12V AGM